У київському парку відкрили найвищий в Україні світловий фонтан

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як відремонтували центральну частину парку Партизанської слави. Там він відкрив об’єкт, який потрапив до Національного реєстру рекордів України як найвищий світловий пішохідний фонтан країни.

Про візит в парк 12 серпня градоначальник написав у своєму Facebook.

За його словами, унікальність фонтану полягає в його конструкції: п’ять високих арок створюють водоспад, а між струменями води, що піднімаються знизу, можна пройтися. Вечірньої пори фонтан підсвічується LED-світильниками.

Світловий фонтан розташований на вході в парк. Висота його арок варіюється від 6 до 7,7 метрів. Для створення водного малюнка в ньому були встановлені 464 форсунки. LED-світильники відтворюють 16,7 мільйонів відтінків. Крім того, спорудження працює в інтерактивному режимі: можна самостійно міняти сценарій фонтану.

Сертифікат, який засвідчує, що фонтан – найвищий з цього типу в Україні, був вручений представнику «Київзеленбуду» під час відкриття.

«Фонтани – це завжди позитив, а найвищий пішохідний світловий – це вже чимала гордість», – заявив в.о. генерального директора «Київзеленбуду» Олексій Король.

Фонтан працює щодня днем ​​з 10:00 до 15:00, у вечірній час – з 18:00 до 23:00, крім вівторка. По вівторках його будуть чистити і перевіряти справність всіх систем.

Джерело: