Смертельніше від Covid-19. Китайці повідомили про невідому пневмонію в Казахстані

У посольстві Китаю в Казахстані попередили своїх громадян, які перебувають на території цієї держави, про виявлення там невідомої пневмонії, потенційно більш небезпечною, ніж Covid-19.

Дипломати послалися на повідомлення казахстанських ЗМІ про те, що з середини червня в регіонах Казахстану значно зросла захворюваність на пневмонію. При цьому в Міністерстві охорони здоров’я Казахстану заявили, що інформація про виявлення невідомої пневмонії, більш смертоносної, ніж Covid-19, не відповідає дійсності.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) знаходиться в контакті з владою Казахстану на тлі попередження від китайського посольства про невідомому вигляді смертоносної пневмонії, повідомив РІА Новини представник організації.

У ЗМІ повідомляють, що у хворих є симптоми коронавируса, але тести на Covid-19 негативні.

«Смертність від цієї хвороби набагато вище, ніж від нової коронавирусной інфекції (Covid-19 – Ред.). Міністерство охорони здоров’я Казахстану та інші установи проводять порівняльне дослідження вірусу пневмонії, і остаточне визначення не прийнято », – зазначено в повідомленні.

Посольство Китаю в Казахстані закликає китайських громадян, які є в нашій країні, звернути увагу на цю ситуацію і вжити заходів обережності.

Китайське видання Global Times відзначає, що деякі експерти в КНР вважають за необхідне вжити заходів для запобігання поширенню пневмонії з Казахстану в Китай.

Джерело: