Продаж зброї в США в 2020 році б’є всі рекорди. Це пов’язують з протестами і Джо Байденом

У серпні 2020 року в США було продано більше зброї, ніж в будь-якій іншій серпень За всю історію спостережень. За цей місяць було реалізовано більше 1,5 мільйона одиниць, тому місяць став рекордним за обсягами продажів.

Про це пише Washington Free Beacon.

У статті йдеться про те, що обсяг продажів збільшився на 57 відсотків у порівнянні з серпнем 2019 року. У серпні 2020 року було реалізовано не менше 1,6 мільйона одиниць. Август став шостим місяцем поспіль, коли реєструють рекорди продажів.

продажа оружия в США. Инфографика: freebeacon.com

Фото: freebeacon.com

Продажі в 2020 році різко зросли в порівнянні з попередніми роками. За перші вісім місяців року зафіксовано збільшення на 43% в порівнянні з попереднім роком. На думку дилерів, 40 відсотків покупців з березня вперше стали власниками зброї. Це трохи менше п’яти мільйонів чоловік.

«За 15 років навчання техніці безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю я ніколи не бачив такого високого рівня інтересу до зброї», – сказав Washington Free Beacon Рік Ектор, інструктор по вогнепальної зброї з Детройта.

Ектор сказав, що попит зростає на тлі побоювань з приводу пандемії, економічного спаду і недавніх заворушень в таких місцях, як Кеноша, Вісконсін, і Портленд, Орегон. Він очікує, що рекордні продажі збережуться до кінця року, вказуючи на нову сувору політику Джо Байдена з контролю над зброєю і його лідерство в загальнонаціональних опитуваннях. За словами експертів, зростання числа власників вогнепальної зброї може мати значний вплив на політику щодо зброї та американські вибори.

продажа оружия в США. инфографика: freebeacon.com

Фото: freebeacon.com

Джерело: