Після статті про операції турецької розвідки в Україні журналісту відкрили машину і вкрали ноутбук

У журналіста «Країни» Олександра Сибірцева вкрали з автомобіля ноутбук. Це сталося після того, як вийшов його матеріал про те, як турецькі спецслужби за допомогою СБУ викрали курдського політика Ісу Озера в Одесі.

Про злом свого авто і крадіжці Олександр Сибірцев написав на своїй сторінці Facebook.

«Друзі, у мене з машини вкрали ноутбук. Якщо до вас від мене в ФБ, Возі або в Ватсаппе прийдуть якісь дивні – підкреслюю, дивні посилання або повідомлення – значить через мій вкрадений комп злодії намагаються або розжалобити, або спровокувати », – написав журналіст.

Однак, на його думку, підозрілим здається той момент, що крадіжка сталася відразу після виходу його матеріалу про дії турецької розвідки MIT в Україні у співпраці з СБУ.

«Пару днів тому вийшов мій матеріал про безмежні діях турецької розвідки MIT в Україні. Машина моя на вигляд, ну зовсім не багата і не сучасна. Комп – зовсім дешевий, не був видний злодіям потенційним – сильно затоновано і ніч. Бомбанули авто за 7 хвилин на видному місці перед центральним входом в АТБ під ліхтарями. Сканували сигналізацію. Що наводить на роздуми », – пише Олександр Сибірцев.

Він уже звернувся з приводу крадіжки в поліцію.

После публикации статьи о действиях турецкой разведки в Украине у журналиста "Страны" украли ноутбук. Скриншот: Facebook/ bkulikov

Матеріал Сибірцева з’явився на сайті «Країни» 13 вересня.

Джерело: