На курорті в Туреччині від коронавірусу помер український турист. Його тіло не можуть відправити на Батьківщину

У відкритій для українських туристів Туреччині, де ввели загальний масковий режим, від коронавірусу помер турист із Закарпаття, який відпочивав на курорті з сім’єю.

Про смерть чоловіка розповіла його дружина в соцмережі Facebook.

Тепер родичі не можуть доставити тіло померлого на батьківщину.

«У мене зараз не вистачає слів, щоб щось написати, ти був частиною нашого серця і душі, ти був замком з його високими стінами, нашим спокоєм, нашою радістю, ти, милий, для нас був цілим 0всесвітом! Ні, ти не помер, ти будеш жити вічно в наших серцях і думках », – написала Вікторія.

Подробиці інциденту розповіла подруга сім’ї Ірина Гуцол. Вона попросила допомоги у небайдужих бо страхова фірма відмовилася доставляти тіло померлого в Україну.

“Потрібна ваша допомога! У моєї подруги Вікторії Лях помер чоловік від коронавірусу в Туреччині. Ця страшна пандемія косить і забирає кращих з кращих. Тому прошу про допомогу, так як Віка з дочкою біля чоловіка в Туреччині і потрібні величезні кошти, щоб транспортувати тіло чоловіка додому », – написала Ірина.

Жінка пояснила, що у чоловіка була страховка на випадок захворювання коронавірусом. Коли він захворів, то страховка покрила лікування. Але чоловік помер на наступний день після того, як термін дії поліса закінчився. Після цього компанія відмовилася брати на себе витрати за репатріацію.

debaty.sumy.ua