Дружина загиблого в ДТП з Єфремовим просить суд скасувати вирок артисту

Вирок визнаному винним у смертельному ДТП артисту Михайлу Єфремову може бути скасований, а справу можуть направити на новий розгляд. Такий поворот можливий після того, як цивільна дружина загиблого в аварії з Єфремовим кур’єра Сергія Захарова, Ірина Стерхова, вирішила відновити свої права в цій кримінальній справі.

Про це повідомляє РБК з посиланням на прес-секретаря Пресненського суду.

Суд не розглянув повторне клопотання про визнання цивільної дружини Захарова Ірини Стерхова потерпілої, це є порушенням і впливає на «законність і обгрунтованість вироку», передає слова захисника Стерхова прес-секретар суду. У зв’язку з цим її представник «просить скасувати вирок суду та направити справу на новий розгляд».

Нагадаємо, що потерпілими у справі про ДТП за участю Єфремова визнані чотири людини: перша дружина Захарова, два сина (від першого і від другого шлюбу) і брат загиблого. Права цивільної дружини, з якою у Захарова є спільний син, були судом проігноровані. Під час розгляду справи Стерхова подавала скарги, але це не допомогло.

Аварія за участю Єфремова відбулася увечері 8 червня в Москві. Автомобіль актора вилетів на зустрічну і протаранив фургон Lada, водій якого пізніше помер в лікарні. Експертиза встановила, що Єфремов керував автомобілем в нетверезому стані.

Пресненський суд визнав актора винним і засудив до восьми років колонії загального режиму. Також Єфремов повинен виплатити компенсацію старшому синові Захарова в розмірі 800 тисяч рублів.

Джерело: