Через пожежі в Луганській області загинув чоловік, 13 будинків згоріли

Вчора, 2 вересня, в Україні, крім масштабної пожежі в Харківській області, загорілася суха трава в Луганській, площею близько 1 тисячі 200 гектарів. Станом на ранок четверга, 3 вересня, рятувальникам вдалося ліквідувати 16 пожеж. В результаті того, що сталося загинула одна людина і ще двоє госпіталізовані з опіками різних ступенів тяжкості.

Про це йдеться у зведенні Державної служби надзвичайних ситуацій.

Так, в середу, 2 вересня рятувальники зафіксували в Луганській області 24 загоряння сухої трави, але вранці в четвер рятувальники загасили пожежі.

«Станом на 7 ч. 3 вересня ліквідовано 16 пожеж. В результаті пожежі загинула одна людина і двоє людей з опіками різних ступенів тяжкості госпіталізовані. Вогнем знищено 13 закинутих житлових будинків. Триває гасіння 6 вогнищ пожеж сухої трави та лісових насаджень на загальній площі 945 га в Кремінському, Новоайдарському та Станіч-Луганському районах », – йдеться у повідомленні.

До гасіння пожеж було задіяно 378 осіб і 68 одиниць техніки ГСЧС.

«З метою надання допомоги в гасінні лісових пожеж на території Луганської області від ГСЧС додатково залучено 135 чол і 27 од. техніки з Донецької, Дніпропетровської, Полтавської областей », – підсумували в ГСЧС.

Джерело: