У Сумську область з робочою поїздкою прибув міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов

Міністр оглянув об’єкт «Великого будівництва» – Краснопільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Олексій ЧЕРНИШОВ разом із головою Сумської облдержадміністрації Романом ГРИЩЕНКОМ та головою Краснопільської ОТГ Юрієм ЯРЕМЧУКОМ проінспектував хід ремонтних робіт, які вже на стадії завершення, оглянув сучасні навчальні класи, відремонтовану їдальню, спортивну та актову залу, де закінчується ремонт, тощо.

У розмові з журналістами Міністр зазначив: «Я радий бути на Сумщині і  задоволений поїздкою на Сумщину. Проїхав Київську, Полтавську та Сумську області і бачу, як змінюється країна з точки зору якості доріг, покращення інфраструктури, і ми змінюємось разом з нею».

Олексій Чернишов розповів, що Краснопільська школа ремонтувалася коштами ДФРР, вона є у переліку об’єктів програми Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «100 шкіл, 100 дитсадків, 100 стадіонів».

«Я задоволений ходом ремонтних робіт. Є кілька зауважень, про які я говорив голові облдержадміністрації. Роман Грищенко особисто пообіцяв мені, що до 1 вересня всі недоліки будуть усунуті, – повідомив Міністр. – Ми маємо зробити школи, якими варто пишатися».

Джерело: