Поліція вилучила у пенсіонерки під Сумами конопляний «врожай»

Сім мішків сушеної конопляної сировини, 23 висушені рослини та більше шести десятків конопляних кущів вилучили працівники Сумського районного відділу поліції з домогосподарства 70-річної жительки одного із сіл району.

У рамках раніше відкритого за фактом вирощування нарковмісних рослин кримінального провадження працівники сектору дізнання, оперативники та дільничні прибули до жінки додому з санкцією на огляд її садиби.

«В одному з підсобних приміщень поліцейські виявили  підвішені для просушки коноплі, в іншому – уже висушене коноплиння було зібране та зберігалося в мішках, – коментує ситуацію Віталій Ткаченко, т. в. о. начальника Сумського районного відділу поліції. – Окрім того, на присадибній земельній ділянці жінки, у дальньому її кутку, серед капусти росли молоді конопляні кущі – наші працівники облікували 60 рослин. Наразі всі вилучені рослини та сировина направлені на експертне дослідження».

Сама пенсіонерка говорить, що коноплі вирощувала задля господарських потреб, однак її плутаним поясненням правоохоронці не вірять, і перевіряють жінку на предмет збуту коноплиння місцевим наркозалежним особам.

Наразі слідчі дії тривають. Якщо вину пенсіонерки буде доведено. То відповідно до ч. 1 ст. 310 КК України їй загрожує покарання від чималого штрафу до 3-х років обмеження волі.

Джерело: