Зник безслідно. У Росії припинили пошуки Ан-2, який зник два місяці тому

Таємниця зникнення в Росії літака Ан-2, схоже, залишиться нерозгаданою. Влада вирішила офіційно зупинити пошукову операцію. Таке рішення було прийнято «Росавіації» після безрезультатних і тривалих пошуків літака разом з військовими і МНС.

«Пошуки Ан-2 припинені. Таке рішення прийнято «Росавіації», – повідомив представник МНС, як передає ТАСС.

За час пошуків рятувальники обшукали площу в 30 тисяч кв. км, на пошуки 129 разів вилітали вертольоти і літаки, 11 раз Міноборони шукало літак за допомогою безпілотників. І все безрезультатно.

Наземні пошуки були припинені ще 20 серпня, але операція тривала з повітря. Територія двох районів передбачуваного місцезнаходження літака була повністю обстежена на землі. Але зараз в горах Тункінского і Окинского районів вже випав сніг.

Нагадаємо, 19 липня літак вилетів з селища Кирен Тункінского району Бурятії. На борту перебували шість осіб – два члени екіпажу і чотири члени екіпажів інших повітряних суден авіакомпанії «Фенікс». Вони повинні були брати участь в обробці лісів.

Вже порушено кримінальну справу за статтею про порушення правил безпеки руху і експлуатації повітряного транспорту, що призвело з необережності смерть двох і більше осіб (ч. 3 ст. 263 КК РФ).

Джерело: