Зірку «Що? Де? Коли? » звинуватили в сексуальних домаганнях до підлітків

Журналістка видання The Bell Катерина Ареніна звинуватила гравця клубу «Що? Де? Коли? » (ЩДК) Михайла Скіпского в тому, що він намагався поцілувати її, торкався до неї і запрошував до себе додому, коли вона була підлітком.

Про це вона повідомила в своєму Твіттері.

Як розповіла Ареніна, коли їй було 15 років, Скіпскій був її учителем географії та вів тренування по ЩДК. Він запрошував Ареніну пити каву в кафе, а березні 2010 року спробував її поцілувати. Також під час літніх канікул після 10-го класу Скіпскій чіпав її за сідниці в барі. Ареніна написала, що спочатку їй лестив інтерес Скіпского, але після спроби поцілунку вона перестала пити каву з ним і «з

Також вона додала, що займалася сексом зі Скіпскім, коли їй було 18 років і коли він вже не був її викладачем. За словами Ареніной, вона погодилася на секс, так як була засмучена через розставання з чоловіком, з яким у неї були стосунки. Вона написала, що відчуває сором за цей епізод, але вважає, що він не впливає на те, що відбувалося між ними, коли їй було 15 років.

«Я точно знаю, що я не єдина неповнолітня, з ким у Скіпского було щось подібне, і заходило куди далі, частина з цих людей – мої знайомі, але якщо вони захочуть, вони самі розкажуть свої історії. <…> Ну і в мене немає мети якось страшно покарати або щось подібне, просто мені здається, що цю людину не можна пускати до дітей », – написала Ареніна. Вона додала, що багато в співтоваристві ЩДК знають про репутацію Скіпского.

Пост Арениной в ТвиттереПост Арениной в ТвиттереПост Арениной в Твиттере

У реплай до її твіту користувачці під ніком «цибуля-цибулька» виклала скріншоти листування з користувачем Михайло Скіпскій. З його боку є такі повідомлення: «Я каламбур про поточну воду і твої груди», «Ну поживеш (читай« поживеш зі мною »- дізнаєшся;)))».

Користувачці під ніком Jane_Doe написала, що «каву пити не ходила, сумнівні жарти на свою адресу щодо грудей, спідниць регулярно отримувала, як і більшість учениць».

Скриншот "лук-лучок" в Твиттере

Пізніше ситуацію прокоментував один із знавців «Що? Де? Коли? » Ровшан Аскеров. В інтерв’ю радіостанції «Москва FM», яке опинилося у розпорядженні «Лента.Ру», він заявив, що не вірить словам Ареніной.

«Просто дуже багато хто хоче зараз пропіаритися за рахунок Михайла. Він же зараз популярний гравець, знаменитий, дворазовий володар «Кришталевої сови», медійний. Що ні попіаритися-то », – відреагував Аскеров.

Як розповів знавець, він кілька років грав зі Скіпскім в одній команді і спілкувався з ним і поза клубом. «Ми з ним і грали, і працювали, і спілкувалися, і він був у нас в гостях, і взагалі чудова людина», – зазначив він.

Як відомо, Михайло Скіпскій в 2010 і 2016 роках ставав володарем «Кришталевої сови» – призу, який раз у сезон вручають найкращому гравцеві телевізійної гри «Що? Де? Коли? » (Знавцеві або телеглядачеві). Скіпскій також організовує турніри з інтелектуальних ігор для школярів.

Джерело: