Жванія офіційно звернувся в ГБР із заявою про захоплення влади Порошенком, Кличком і Турчиновим

Колишній народний депутат Давид Жванія подав заяву в Госбюро розслідувань про вчинення ним ряду злочинів в складі злочинної групи, в яку, за його словами, входили колишній глава держави Петро Порошенко, колишній в.о. президента Олександр Турчинов, мер Києва Віталій Кличко та інші.

Про це політик заявив в ході свого чергового звернення, опублікованого на його Youtube-каналі в середу, 23 вересня.

«Я зараз перебуваю біля посольства України в Мінську, куди я сьогодні подав офіційну заяву про вчинення мною злочинів в складі організованої злочинної групи. Адресат заяви – Державне бюро розслідувань. У заяві я повідомив про вчинення мною кримінальних злочинів в складі групи осіб, яка з самого початку брала участь в Майдані виключно з метою захоплення влади і особистого збагачення. У цю групу крім мене входили Петро Порошенко, Арсеній Яценюк, Олександр Турчинов, Олег Тягнибок, Віталій Кличко та деякі інші люди », – заявив Жванія.

За його словами, він і названі ним люди зробили такі кримінальні злочини:

Створення злочинної організації, участь у злочинній організації та участь у злочинах, вчинюваних такою організацією – стаття 255 Кримінального кодексу України;
Дії, вчинені з метою захоплення державної влади – частина 1 статті 109 КК України;
Зловживання владою – частина 1 статті 364 КК України.
«У 2014 році наша злочинна організація реалізувала намір захоплення державної влади шляхом призначення виконуючого обов’язки Президента України в парламенті та дострокового припинення повноважень парламенту», – стверджує політик.

Жванія заявив, що для реалізації плану по захопленню влади, за дорученням свого соратника Петра Порошенка та інших учасників «злочинної організації», він особисто тиснув на тодішнього прем’єр-міністра Миколи Азарова з метою змусити його подати у відставку. Після цього, як повідомив політик, «угрупованням» був реалізований пан по передачі влади Олександру Турчинову, як в.о. президента, і Арсенію Яценюку, як глава уряду.

«При цьому нами були здійснені численні порушення конституції і законів України, що було прикрите так званої« революційною доцільністю ». Я детально – на десятках сторінок описав всі деталі скоєного нами злочину, назвав прізвища беруть участь осіб і ступінь їх участі в захопленні влади. Моя заява про скоєння злочинів – офіційний документ і влада тепер не зможе ігнорувати правду. Люди, винні в скоєнні державного перевороту, що принесли горе мільйонам співвітчизників, будуть покарані. Я в це вірю. Я зроблю для цього все, що буде в моїх силах », – резюмував Жванія.

Джерело: