Жителі двох сіл на Рівненщині билися стінка на стінку дві доби

Жителі селищ Степангород і Хиночі дві доби безперервно билися «село на село» через затяжний конфлікт, який, за словами місцевих жителів, триває вже близько 20 років.

Про це повідомляє «суспільности».

Так, в місцевій групі Rivne_1283 в Instagram з’явилося відео, на якому по приїзду поліції жінка пояснює: жителі Степангород приїхали на територію Хиночі та влаштували масову бійку, після чого швидко повернулися в своє село. Поліція, за її словами, не змогла визначити винуватців конфлікту.

«У Хиночі сьогодні ПП. Степангородци зробили нам великий такий день. Наші, як завжди, роздовбалісь, а міліція наша нас береже. Степангородци «змилися», як завжди. Вийшли жінки, діти. Як вже воно нам все набридло », – говорить автор відео.

У Хиночі стверджують, що ініціаторами бійок виступають агресори з Степангород і триває це не менше 20 років.

«Це серйозно вже років так 20. Хіночани ніколи в Степангород не їздили і там не билися. У нас всі проблеми завжди через те, що вони приїжджають сюди і встановлюють порядки. Воно трошки зараз припиниться, тому що після таких конфліктів воно зазвичай припиняється. А через півроку – то ж, приїжджають з битами, прутами, пневматикою. Для них це нормально », – заявив глава сільради Хиночі Микола Шеліган.

«Уже давно так не билися. Може, де були поодинокі, але ну не так », – розповіла в свою чергу виконувач обов’язків СТЕПАНГОРОДСЬКИЙ сільського голови Любов Мельник.

Вона додала, що не знає деталей бійки, однак посилається на слова односельців про те, що ця сутичка – помста за побитого раніше місцевого, який знаходиться в лікарні.

«Слідчо-оперативна група встановила, що між жителями сіл Хиночі та Степангород орієнтовно за участю близько 70 осіб на грунті особистих неприязних відносин виникла бійка, в результаті якої троє її учасників отримали незначні тілесні ушкодження. Як з’ясувалося, передував бійці аналогічний конфлікт, що виник напередодні в цьому ж селі », – повідомили в прес-служб.

Джерело: