Житель Тернопільщини втретє заразився коронавірусом

У Тернопільській області зафіксували кілька випадків повторного зараження коронавірусом. Один чоловік перехворів їм вже в третій раз.

Про це повідомляє «Тернополяни».

«Є хворий, захворів вже в третій раз. Ми повинні розуміти, що навіть перехворівши коронавирусной інфекцією, це не захищає нас від повторного захворювання », – розповів глава управління охорони здоров’я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук під час засідання обласної комісії ТЕБ та НС.

Також Богайчук зазначив, що в деяких районах області коронавірус проявляється більш агресивно. Так, в Монастирському майже всі хворі перебувають у важкому стані. Однак завантаженість ліжок для першої хвилі в області становить близько 26,7%.

«На сьогодні спостерігаємо погіршення ситуації із захворюваністю на COVID-19 в Тернопільській області. Продовжують хворіти 1 075 осіб, з них 144 знаходяться на стаціонарному лікуванні, з яких 15 – на кисневій масці, 17 – на кисневому концентраторе. Близько 30 хворих у важкому стані. Це пов’язано з тим, що люди не до кінця розуміють складність ситуації із захворюваністю, яка і виникає через недотримання саме карантинних заходів », – додав він.

Джерело: