Житель Естонії застряг в аеропорту Філіппін на 100 днів. Коли прийшов час летіти додому, він запізнився на рейс

Житель Естонії Роман Трофимов понад 100 днів прожив в аеропорту Маніли, столиці Філіппін. Його мрія відвідати цю країну не здійснилася через його «сірого» паспорта іноземного громадянина Естонії. По прильоту в Манілу його не пустили на територію країни. Коли Роман мав відлетіти з Філіппін на батьківщину, він запізнився на свій рейс.

Про це в середу, 8 липня, турист написав у своєму Facebook.

Так, чоловік скаржився, що більше трьох місяців спить на підлозі, погано харчується і практично не бачив сонця. Роман просив користувачів соцмережі допомогти йому поширити інформацію про його проблеми, щоб скоріше її вирішити. І це допомогло – історію підхопили європейські ЗМІ, після чого уряд Естонії організувало евакуаційний рейс для туриста.

Примітно, що чоловікові вдалося покинути Філіппіни, проте при пересадці в Амстердамі він запізнився на рейс. »Для всіх хто хотів мене зустріти на жаль не встиг на посадку на літак до Естонії з Амстердама. Не бачу причин переживати, днем ​​раніше днем ​​пізніше я буду вдома, не робить різниці, моя головна мета була здобути свободу і вибратися з Філіппінського полону, і вона досягнута. Я тепер вільна людина », – написав Роман.

Житель Эстонии прожил в аэропорту Филиппин 100 дней. Когда пришло время лететь домой, турист опоздал на рейс. Скриншот: Роман Трофимов в Фейсбук

Джерело: