Зеленський звернувся до «Слуги народу»: Потрібно прийняти жорсткі рішення по КСУ

Президент Володимир Зеленський вже анонсував широку судову систему, а тепер звернувся до фракції «Слуга народу» з вимогою прийняти законопроекти для перезавантаження Конституційного Суду. Про це йдеться в його аудіозверненні до «слугам народу».

«Дивна поведінка суддів Конституційного Суду за лічені години поставило Україну на грань катастрофи. Або країна знову буде втягнута в кривавий хаос, або країна, як система прозорих правил і домовленостей, припинить своє існування. Або ми, нарешті, станемо дійсно потужною політичною силою і скажемо своє вагоме слово », – сказав він.

Зеленський впевнений, що депутатам «Слуги народу» зараз будуть багато чого пропонувати, спокушати грошима, причому робити це будуть навіть деякі з членів цієї ж політсили.

«Очевидно, що за підсумками ваших сьогоднішніх рішень, голосувань будемо приймати глобальні рішення. Спробуємо жорстко перезавантажити всю систему, тому що час розмов закінчився. Закінчився час умовлянь і м’якості. Потрібно прийняти жорсткі рішення по Конституційному Суду. Обов’язково. Це навіть не прохання. Ніяких прохань, коли знищують цінності », – сказав глава держави.

Президент підкреслив, що рішення кризи можливо тільки за допомогою запропонованого ним законопроекту про звільнення суддів КСУ, який «обов’язково потрібно підтримати».

«Якщо ми знайдемо інший, менш конфліктний шлях – буде інше рішення. Останнє рішення Конституційного Суду, ці скандальні скасування фундаментальних законів прямий і швидкий шлях до кровопролиття. І якщо той хаос, який творить КСУ за гроші, ми не зупинимо, тоді отримаємо протистояння на вулицях », – додав Зеленський.