Зеленський зустрівся в Кривому Розі із заступником глави Держдепу: що обговорювали

Президент України Володимир Зеленський після телефонної розмови з главою Держдепу США Майком Помпео, зустрівся в Кривому Розі із заступником держсекретаря Стівеном БІГАНЬ. Про це повідомила прес-служба президента.

Як розповіли в Офісі президента, на зустрічі Володимир Зеленський підняв питання фінансової і військової підтримки нашої держави Сполученими Штатами Америки.

«Стівен Біган зазначив, що США є стратегічним партнером України, і підкреслив, що Україна має двопартійну підтримку в Сполучених Штатах», – йдеться в повідомленні.

Крім того, як зазначає прес-служба, Стівен Біган в розмові із Зеленським високо оцінив позицію України щодо невтручання в американські вибори.

Також на зустрічі обговорювалися події в Білорусі і дії держав в умовах пандемії.

Президент Владимир Зеленский с замглавы Госдепа Стивеном Биганом

Президент Владимир Зеленский с замглавы Госдепа Стивеном Биганом

Після того, як президент детально поінформував Біга про стан переговорів про закінчення війни в Донбасі в мінському і нормандському форматах, заступник держсекретаря США назвав великим досягненням «збереження всеосяжного і повного режиму припинення вогню протягом 31 дня».

Також повідомляється, що Зеленський і Біган відвідали підприємство сталевого прокату «АрселорМіттал Кривий Ріг», де заступник держсекретаря ознайомилися з роботою конвертерного цеху МБЛЗ.

Джерело: