Зеленський зробив селфі на мосту і розповів про поїздку в Запорізьку область

Президент Володимир Зеленський під час робочого візиту до Запорізької області ознайомився з ходом будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в обласному центрі і зробив Селфі на споруджуваному мосту.

Фото глава держави опублікував в своєму Telegram-каналі сьогодні, 19 серпня.

«Міст в Запоріжжі. Будуємо цілодобово! Хтось обіцяв багато років, а ми робимо! », – написав Зеленський.

Як розповів під час візиту президента голова Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор) Олександр Кубрак, ремонтні роботи на мосту почалися в квітні цього року, і, згідно з планом, рух по одній смузі повинні запустити вже в 2020-му. Завершити будівництво планують через два роки. Роботи на об’єкті ведуться цілодобово, в будівництві задіяні 350 працівників.

«Цей міст, як ми і говорили, ми почали будувати. Згідно з планами команди, з моменту підписання контрактів знадобиться два роки. Я думаю, це швидко. Подивимося. Хочемо дійсно його побудувати », – прокоментував Зеленський.

Він також зазначив, що мостів в Україні багато, і значна кількість з них потребує ремонту і відновлення, тому на наступний рік в рамках «Великого будівництва» буде передбачена окрема програма по мостам.

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

Джерело: