Зеленський знову попередив далекобійників про штрафи за надмірну вагу вантажу

Поліція і Укртрансбезпека почнуть операцію зі зважування фур на мобільних і стаціонарних вагових пунктах. Далекобійників, які будуть везти вантажі з перевагою, почнуть штрафувати.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Херсонську область, відео опублікував Офіс президента.

Так, президент заслухав херсонського губернатора Юрія Гусєва, який розповів, що в області сьогодні разом з інспекцією Укртранбезпекиі починають спеціальну операцію з робочою назвою «Зважені та щасливі».

Як повідомляється, метою операції є недопущення переважити фур, які влітку розбивають автодороги через перевищення допустимої ваги перевезених вантажів.

В рамках операції представники поліції і Укртрансбезпеки проводитимуть зважування фур на мобільних і стаціонарних вагових пунктах, встановлених на автодорогах.

«Я хочу доповнити. Ви знаєте, що проводиться операція через ці вантажів, які розбивають наші дороги, на які ми виділяємо в цьому році близько 80 млрд грн. Це великі гроші для держави, такого ніколи не було. Тому у нас операція не тільки на Херсонщині, операція дійсно по всій країні », – сказав Зеленський.

За його словами, до операції підключені Національна поліція і Служба безпеки України. «Я не знав назви операції, про яку сказав пан Гусєв, але хочу трошки її скорегувати: всі водії точно будуть зважені, але, на жаль, не всі будуть щасливі», – заявив Зеленський.

Джерело: