Зеленський в День Нацполіціі похвалив правоохоронців і вимагає продовження реформи відомства

Президент України Володимир Зеленський сказав, що успіхи в зміцненні правоохоронних функцій Національної поліції України очевидні. Але поліцію потрібно і далі реформувати, щоб довести рівень роботи українських правоохоронців до рівня їх колег з провідних країн світу.

Про це йдеться в його привітанні з нагоди Дня Національної поліції України в суботу.

«Щоденної напруженою і ризикованою роботою Національна поліція стверджує себе як сучасна й ефективна правоохоронна структура, діяльність якої спрямована на забезпечення громадської безпеки та порядку, охорону прав і свобод людини, зміцнення законності, захист інтересів суспільства і держави, протидія злочинності», – сказав президент.

Зеленський зазначив, що разом зі Збройними силами України та іншими військовими формуваннями українські поліцейські мужньо протистоять збройної агресії на сході країни, проявляючи особисту хоробрість, доблесть і відданість українському народові. Також похвалив за їх роботу під час карантину через коронавируса.

Зеленський підкреслив, що кадри до своїх лав поліція «вибирає з народу, служить народу і захищає народ».

«У цей святковий день бажаю вам, шановні правоохоронці, міцного здоров’я, наполегливості й рішучості в нелегкій і небезпечній службі, сімейного затишку і спокійних буднів. Слава Україні!” – йдеться в привітанні на сайті глави держави.

Нагадаємо, реформа поліції повинна була пройти в 2015-2016 роках. Але за підсумками реформи багато хто зі звільнених міліціонерів змогли відновитися на посаді через суд. Внаслідок цього деякі журналісти, політичні та громадські активісти називають реформу проваленою.