Зеленський: Україна не йде на шантаж

Президент Володимир Зеленський НЕ знає поки, коли состоится Зустріч лідерів «нормандської четвіркі» чи бодай їхніх радніків, но ВІН запевне, что на шантаж России НЕ піддасться.

Джерело: Зеленський на бріфінгу у Словаччині

Пряма мова: «Україна НЕ уходит на шантаж – и це Бача усі, и Європа, й Росія. Альо ми знаходімо сегодня баланс для ЗАСіДАНЬ Трісторонньої контактної групи у Мінську – баланс віваженій и в політіці, и в засіданнях ТКГ, и в діалозі з російською Федерацією – суб’єктом мінського процесса. ВІН кріхкій и нестабільній, но ми робимо все, щоб цею діалог БУВ, щоб був результат ».

Деталі: Результатом усіх переговорів Зеленський назвавши «Складна режим припиненням вогню», Який усе ж є.

Щодо зустрічі радніків – президент сказав: «Ми чекаємо на зустріч». І Додав, что «нам потрібна Зустріч, за Якою идет результат», Яким, например, БУВ обмін ув’язнених и повернення 140 полонених.

Пряма мова Зеленського: «Я не знаю, коли буда ця Зустріч (радніків). У мене інформація, что вона готовится – найближче годиною. Я не знаю, коли буде Зустріч лідерів, тому брехати не буду, – но я знаю, что после результатівної зустрічі Наступний має буті Зустріч лідерів ».

Джерело: