Зеленський скзав, що влада бореться за низькі кредити для бізнесу

Президент України Володимир Зеленський під час візиту в Херсонську область заявив, що буде боротися за низькі кредити для вітчизняного бізнесу.

Про це повідомляє сайт глави держави.

У Херсонській області представники аграрного бізнесу поскаржилися главі держави на високі процентні ставки за  кредитами.

«Відсотки за кредитами вже знизилися до 8-10% на рік, але цього недостатньо, щоб нормально вести бізнес. Ми всі розуміємо і розберемося. Щонайменше держбанки будуть працювати на вітчизняного підприємця », – зазначив Зеленський.

Він нагадав присутнім, що діє державна програма «Доступні кредити 5-7-9%», яку потрібно покращувати.

«Ми боремося за« 5-7-9% ». Мені здається, що сьогодні 5-7-відсотковий кредит на бізнес – це дуже нормальні умови. Я сам з бізнесу, ми брали під 18-25%, і це жах. Але цифри, про які я говорю, – ми за ці цифри боремося. І ми переможемо », – зауважив президент.

Також обговорили і питання зниження ставки ПДВ для ряду видів продукції сільськогосподарського виробництва, зокрема тваринництва.

Представники виноробної галузі запропонували главі держави розробити комплексну програму розвитку виноробства.

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв закликав систематизувати пропозиції представників галузі та направити їх в уряд з метою розробки комплексної програми підтримки.

«Ми вивчимо це. Давайте дамо уряду і Офісу президента – паралельно подивимося », – резюмував Зеленський.

Джерело: