Зеленський призначив адвоката Олега Татарова заступником Єрмака

Президент України Володимир Зеленський в середу, 5 серпня, призначив відомого адвоката і колишнього заступника начальника Головного слідчого управління МВС Олега Татарова заступником голови Офісу президента.

Відповідний указ опублікований на сайті глави держави.

37-річний Олег Татаров – керуючий партнер АО «Татарів Фаринник Головко», доктор юридичних наук.

В Офісі президента Татарів буде займатися координацією діяльності правоохоронних органів. При цьому інший заступник глави ОП Андрій Смирнов зосередиться на питаннях судової реформи.

«Правоохоронні органи і суди це два дуже великих і дуже різних напрямки. Тому їх зараз розділять між двома заступниками, кожен з яких є професіоналом у своїй сфері », – наводить слова джерела в Офісі президента телеграм-канал« Політика Країни ».

«У сферу моїх компетенцій входить формування державної політики в галузі правоохоронної діяльності, експертне-аналітичне забезпечення діяльності Офісу президента України, забезпечення гарантій національної безпеки держави в сферах правоохоронної діяльності, протидії корупції, захисту прав людини», – сказав Олег Татаров в коментарі агентству «Інтерфакс -Україна”.

Олег Татаров до Майдану був заступником начальника Головного слідчого управління МВС України.

Після Майдану звільнився і почав адвокатську діяльність. Закінчив Лондонський університет і отримав європейську ліцензію адвоката, представляв інтереси клієнтів в тому числі і в європейських судах.

«Можна сказати, що це одне з небагатьох призначень останнього часу, коли у владу дійсно прийшов професійна людина. І, судячи з усього, призначення Олега Татарова надасть дуже істотний вплив на ситуацію в правоохоронних органах », – коментує телеграм-канал« Політика Країни ».

Олег Татаров – випускник Національного університету внутрішніх справ, також закінчив Національну академію внутрішніх справ і Національний університет ім. Т.Шевченка.

У 1999-2014 роках служив в органах внутрішніх справ. З 2011 року був заступником начальника Головного слідчого управління МВС України.

З 2014 року займався адвокатською практикою в якості керуючого партнера адвокатського об’єднання «Татарів Фаринник Головко».

Джерело: