Зеленський підписав закон про підвищення мінімальної зарплати

Президент Володимир Зеленський в суботу підписав закон про підвищення з 1 вересня 2020 року мінімальної заробітної плати до 5 тисяч гривень.

Джерело: прес-служба Офісу президента

Дослівно: «Президент Володимир Зеленський підписав Закон« Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 822, який парламент прийняв на позачерговій сесії 25 серпня ».

Деталі: Відзначається, що президент ініціював цей закон з метою поліпшення якості життя громадян за рахунок підвищення рівня доходів працюючого населення.

В Офісі президента також нагадали, що підвищення «мінімалки» з вересня поточного року є першим етапом, другим стане підвищення з 2021 року до 6 тисяч гривень, а протягом 2021 року мінімальна зарплата має зрости до 6,5 тисяч гривень.

Разом з тим, з урахуванням зростання мінімальної зарплати Кабінет міністрів України 26 серпня ухвалив рішення про підвищення з 1 вересня 2020 року розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1-го тарифного розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників бюджетної сфери в 2225 гривень.

Нагадаємо: раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав Закон «Про внесення змін до Закону України« Про Державний бюджет України на 2020 рік », згідно з яким мінімальна зарплата складе 5 тисяч.

Джерело: