Зеленський оголосив про створення проекту «25 туристичних магнітів України»

Держава шукає інвесторів і працює над розвитком інфраструктури для президентського проекту «25 туристичних магнітів України».

Про це Володимир Зеленський заявив в Луцьку на зустрічі з представниками бізнесу Волинської області, передають «Українські новини».

За словами президента, в кожному регіоні обраний один «туристичний магніт». Зокрема, у Волинській області – це Шацькі озера.

«Мається на увазі, що ми вибираємо один центральний об’єкт, 25 – відповідно до регіонів країни, і зосереджуємося над ним. Це не тільки гроші, які ми будемо вкладати і допомагати знаходити. Це інфраструктура цього «магніту», його відновлення, і його імідж за кордоном, його рекламування », – розповів він.

Заступник глави Офісу Президента Кирило Тимошенко пояснив принципи співпраці з інвесторами.

«Як ми співпрацюємо: є інвестор, який хоче вкладати гроші, тоді держава працює над інфраструктурою, а інвестор – над готелем, базою відпочинку або ще чимось», – сказав він.

Зеленський нагадав, що в наступному році держава також планує зайнятися музеями і замками і додав, що «без інфраструктури не буде ніякого туризму», тому акцентував увагу на необхідності будівництва і ремонту доріг і аеропортів.

«Це ми подолаємо за кілька років», – запевнив Зеленський.

Президент також нагадав, що для залучення в Україну закордонних туристів планується лібералізувати візовий режим для низки іноземних держав.

Джерело: