Зеленський нагородив Потапа, Тіну Кароль і інших видатних українців

Президент Володимир Зеленський до Дня Конституції нагородив видатних українців. Указ був підписаний ще 27 червня, але тільки сьогодні глава держави особисто вручив ордени артистам, спортсменами, вченим і представникам інших сфер за заслуги перед батьківщиною.

Про це повідомляє Офіс президента.

Нагороди були роздані за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю. Президент таким чином показав, що країна не байдужа до своїх талантів.

«У всіх людей різне ставлення до державних нагород: хтось цього чекає все життя, хтось каже, що це пережиток Радянського Союзу. Для кого-то, особливо для народних артистів, телеведучих і відомих людей, – це просто нагорода. Мені здається, перш за все, це дуже важливо для держави, адже воно точно знає, кого нагороджує. Важливо відзначати людей, коли вони з нами, а не тоді, коли вся країна і весь світ знає: ось це відома людина, і тільки зараз Україна побачила, що він гідний своєї держави. Якщо людина дійсно талановита, державі дуже важливо показувати його людям. Тому що є багато напрямків, де дійсно талановиті люди, але про них ніхто не знає, тому що їх не показують кожен день по телевізору, але вони багато роблять для України », – сказав Зеленський.

Так, співакові, композитору і продюсеру Олексію Потапенко (Потапу) присвоєно почесне звання «Заслужений артист України». За його словами, для нього ця нагорода демонструє визнання хіп-хоп-культури з боку держави.

«У мене була дитяча мрія – з дитинства хотів, щоб людина, яка займається хіп-хоп-культурою, хоч раз був визнаний своєю державою. І ось це сталося. На цьому всі мої державні нагороди закінчаться, тому що я вписав своє ім’я в історію – це визнання державою хіп-хоп і реп-культури в моїй особі », – сказав він.

Співачки Ірина Білик та Тіна Кароль отримали ордена Княгині Ольги III ступеня.

«Якщо є сильна держава Україна, то потрібні державні нагороди сильним і талановитим людям. Я дякую за довіру і за любов до моєї творчості всіх, хто мене любить », – сказала Білик.

Генеральний директор – художній керівник «Київського академічного театру оперети» Богдан Струтинський нагороджений орденом «За заслуги» I ступеня. Режисерові і сценаристу Наріманом Алієву присвоєно почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України».

Джерело: