Зеленський може здійснити візит до США ще до виборів нового президента

Президент України Володимир Зеленський може здійснити візит до Сполучених Штатів ще до того, як там почнуться президентські вибори. Зараз над цим працюють дипломати.

Про це розповів посол України в США Володимир Єльченко, передає «РБК-Україна».

Уточнюється, що мова йде про візит з відвідуванням двох або більше штатів. Зеленський може бути присутнім при відкритті генерального консульства в Х’юстоні, штат Техас.

«Це могла б бути поїздка до Каліфорнії, поки жоден український президент там не був. Це могла б бути поїздка в штат Вашингтон, в Сіетл, де найбільш динамічно зростаюча діаспора в США. У Сіетлі і біля нього, за нашими даними, вже працює близько 70 тисяч українців, це та кількість, яка склалася за останні років десять, це нова діаспора », – сказав він.

До цього візиту, стверджує Єльченко, необхідно підготувати торгові угоди і документи про інвестиції, щоб сторони могли їх підписати. Зокрема, вже є кілька серйозних проектів, які знаходяться на стадії підготовки.

Нагадаємо, на посаду посла України в США Єльченко був призначений 20 липня цього року. До цього він обіймав посаду постійного представника України при ООН.

Джерело: