Здорові та молоді не отримають вакцину до 2022 року – ВООЗ

Пандемія коронавірусу на планеті змушує ВООЗ і уряду різних країн планувати свою боротьбу з грізним захворюванням і вже зараз визначати групи населення, які підуть на уколи в першу чергу.

Так, наприклад, головний науковий співробітник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Сумія Свамінатан попередила, що вакцини (як тільки вона з’явиться – Ред.) Відразу на всіх не вистачить.

Здоровим молодим людям доведеться почекати щеплення до 2022 року, оскільки в першу чергу вакцину отримають лікарі, і ті, хто безпосередньо контактує з хворими, тобто відносяться до зони ризику.

Про це повідомляє англійська The Guardian.

За словами Суміі Свамінатан, незважаючи на численні випробування вакцини від коронавируса, говорити про появу ефективного препарату поки не можна.

«ВООЗ видасть свої рекомендації з приводу вакцинації, але я думаю, що здоровим молодим людям, можливо, доведеться почекати до 2022 року, щоб отримати вакцину», – сказала вона.

Свамінатан сподівається, що до кінця 2021 року з’явиться принаймні одна ефективна вакцина. За її словами, потрібно вакцинувати мінімум 70% населення, щоб перервати ланцюг поширення вірусу.

Джерело: