ЗАЗ оголосив про початок виробництва авто Groupe Renault для українського ринку

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) оголосив про початок виробництва Groupe Renault для місцевого ринку. Про це повідомляє прес-служба заводу.

«Проект реалізується на потужностях в Запоріжжі і стає сильною ознакою відродження автомобільної промисловості в Україні.

Перед початком проекту ЗАЗ пройшов масштабну модернізацію, щоб повністю відповідати міжнародним стандартам якості Groupe Renault. Система «Alliance Production Way» розгорнута на заводі і буде суворо керуватися для забезпечення українського ринку автомобілями міжнародного рівня якості », – йдеться в повідомленні.

«Ми пишаємося тим, що реалізуємо цей проект, який створить нові робочі місця і сприятиме розвитку вітчизняного автопрому. Локалізована збірка дозволяє нам залишатися в безпосередній близькості від наших клієнтів і адаптувати пропозицію і сервіс до потреб ринку », – заявив глава правління ЗАЗу Микола Євдокименко.

«Український ринок має для нас високий потенціал, завдяки своєму місцю розташування і зростаючому інтересу до нових автомобілів. Група Renault має сильні позиції в Україні і зберігає своє лідерство на ринку.

Цей проект означає, що ми і наші партнери впевнені в тому, що бренди «Зроблено в Україні» будуть на тому ж рівні якості, що і продукція інших заводів групи Renault », – зазначив керуючий директор Groupe Renault Export Регіон Євразія Макс місалу.

Джерело: