ЗАЗ домовився про співпрацю з російським «АвтоВАЗом». У Запоріжжі почнуть збирати машини Lada

Запорізький автомобільний завод спільно з АТ «АвтоВАЗ» займеться виробництвом автомобіля Lada Largus. До Запоріжжя прибули машинокомплекти для складання автомобілів цієї марки. Кузови відправляють без переднього і заднього бамперів, без фар, задніх ліхтарів і рульового колеса. Ці комплектуючі відвантажуються окремо.

Про це пише йдеться в повідомленні групи Avtovaz News.

«З цього випливає що переговори про виробництво автомобілів Lada на заводі ЗАЗ між Українською стороною і керівництвом Renault пройшли успішно. Надалі найімовірніше будуть постачатися машинокомплекти і для інших моделей Lada! » – йдеться в повідомленні.

скриншот сообщения

Як стало відомо, в кінці червня для досвідченої збірки на АвтоЗАЗ були відправлені два кузова Granta, а в майбутньому не виключені поставки машинокомплектів та для інших моделей Lada. Український автозавод почав проходити процес аудиту можливостей автомобільного виробництва в березні 2020 року. Його проводять потенційні партнери компанії, одним з яких є АвтоВАЗ, пише УНІАН.

«Підприємство все ще знаходиться в процесі аудиту виробничих можливостей від групи Renault», – заявив прес-секретар компанії «Укравто» Дмитро Скляренко.

Джерело: