Затримано вбивцю гардеробниці Ради тітки Тоні. Ним виявився серійний насильник

Поліція заявила про затримання підозрюваного у вбивстві 66-річної гардеробниці Верховної Ради Антоніни Шпір, тіло якої в липні 2019 року виявили на кукурудзяному полі під Києвом між селами Вільне і Юрівка Макарівського району. Як з’ясувалося, у вбивстві жінки підозрюють 53-річного грабіжника-рецидивіста.

Про це під час брифінгу розповів начальник поліції Київської області Андрій Небитов.

За його словами, зловмисник побачив жінку, яка йшла на зупинку маршрутного таксі. Він напав на свою жертву ззаду, пограбував, а потім затягнув на кукурудзяне поле, після чого задушив через те, що жінка стала кричати.

За даними правоохоронців, підозрюваний уродженець Житомирської області вже був п’ять разів судимий за корисливих-насильницьких злочинів. Останній раз він потрапив за ґрати на 5 років в 2001 році після скоєння грабежу. Зараз його підозрюють у цілій серії злочинів. На даний момент доведено п’ять фактів його насильницьких дій по відношенню до жінок. Зловмиснику вже повідомили про підозру в розбої, вбивстві і згвалтуванні. Однак в поліції вважають, що постраждали від його рук може бути набагато більше.

Нагадаємо, тіло вбитої гардеробниці Верховної Ради Антоніни Шпір, яку багато хто пам’ятає як тітку Тоню, шукали три дні. Першими його знайшли родичі, а не поліція.

Джерело: