Затримання на Хрещатику: Жертвою грузинських розбійників став помічник екс-нардепа Володимира Кацуби

«Країна» з’ясувала нові подробиці про вчорашній резонансній справі, коли із стріляниною і автотараном в центрі Києва затримували зловмисників з Грузії.

За інформацією наших джерел в МВС, все почалося з того, що Михайло Господарчук, який офіційно числиться позаштатним помічником екс-нардепа Володимира Кацуби, а також водієм у фірмі ТОВ «ГАЗ МДС», приїхав на автомобілі «Range Rover», в обмінний пункт на бульварі Лесі Українки, щоб зробити обмін валют.

Після відвідин обмінного пункту у нього були при собі в сумці знаходилися близько 160 тисяч євро і близько 340 тисяч грн. Коли помічник нардепа вже прямував до припаркованої машини, до нього підскочили двоє бандитів і погрожуючи підірвати гранату вирвали з рук сумку з грошима і втекли.

Пізніше в процесі гонитви нальотчики були затримані. Так само з’ясувалося, що один із затриманих Піпія Ромео Напоевіч згідно з реєстрами числиться засновником ТОВ «Вів Фрост-Ве», зареєстрованої в Приморському районі Одеси і займається торгівлею фруктами.

Ймовірно на продаж персиків з лотків не вдалося б заробити таких грошей як на розбоях, тому Ромео разом з подільником Гією Анзоровічем Данелія займалися серійними грабежами біля обмінних пунктів на Одещині та в Києві і будучи під запобіжним заходом – грошову заставу, знову вийшли на справу.

Джерело: