«Застрягну тут надовго». Казахський мільйонер допоможе Зеленському рухати реформи в Україні

Казахський мільйонер Маргулан Сейсембаєв займеться підвищенням ефективності процесу впровадження реформ та законодавства в Україні. Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі, заявивши, що йому доведеться затриматися в Україні через цікавої роботи.

«Сьогодні зустрічався з президентом України – Володимиром Зеленським. Поговорили з ним і його командою близько години. Я презентував йому свою пропозицію щодо підвищення ефективності процесу впровадження реформ та законодавства. Йому все дуже сподобалося. Він сказав що це настільки потрібно і важливо, що це їм потрібно ще «вчора». Попросив прискорити. Я пообіцяв приступити до роботи негайно. Так що найближчим часом приїхати в Казахстан не вийде. Відчуваю, що можу застрягти тут надовго. Робота велика, цікава і кропітка », – пояснив мільйонер.

Він також він попросив передплатників не політизувати його нову роботу і додав, що президент Зеленський йому «дуже сподобався як людина».

«Періодично буду публікувати замальовки зі свого життя в Україні. Зараз треба вирішити багато побутових питань, розпланувати всю роботу, зібрати команду », – написав Сейсембаєв.

Також він опублікував фото, на якому він зображений в компанії Володимира Зеленського та Михайла Саакашвілі, який був запрошений в Україну ще президентом Петром Порошенко очолити міжнародну раду реформ. При Зеленський Саакашвілі обійняв посаду глави виконавчого комітету Національної ради реформ при президенті України.

Казахский миллионер поможет Зеленскому с реформами

Казахский миллионер Маргулан Сейсембаев займется повышением эффективности процесса внедрения реформ и законодательства в Украине

Джерело: