Заражена коронавірусом Тимошенко подолала критичний стан і йде на поправку

Лідер партії «ВО« Батьківщина »Юлія Тимошенко, яка близько двох тижнів тому заразилася Covid-19, подолала критичний стан і поступово повертається до нормального життя.

Про це політик повідомила в Facebook.

«Майже два тижні боротьби з важкою хворобою змінюють відчуття реальності. Але про це поговоримо трохи пізніше … А сьогодні, нарешті, кризовий стан вдалося пережити, і хоча до одужання ще далеко, тепер уже є можливість крок за кроком повертатися до нормального життя », – написала Тимошенко.

Тимошенко заявила, что идет на поправку. Скриншот Фейсбук-страницы политика

А журналіст Тарас Березовець 1 вересня з посиланням на джерело повідомило в Telegram-каналі про те, що Тимошенко перебуває у себе вдома на самоізоляції, але проводить регулярні зустрічі з політиками і депутатами на дому.

Березовец - о Тимошенко. Скриншот Телеграма

Нагадаємо, про те, що Юлія Тимошенко заразилася коронавірусів, стало відомо 23 серпня. Також Covid-19 виявили у її дочки Євгенії з чоловіком Артуром Чечоткіним.

Пізніше стало відомо, що політик перебуває в стабільно важкому стані, з’явилася інформація, що її підключили до апарату ШВЛ. Втім, пізніше нардеп з «Батьківщини» Вадим Івченко заявив, що Тимошенко в критичному стані, але до апарату ШВЛ не підключена.

Джерело: