Закритий через коронавірус Мачу-Пікчу відкрили для єдиного застряглого в Перу туриста

Влада Перу відкрили місто-музей інків Мачу-Пікчу, закрите на час епідемії коронавірусу в країні. Виняток було зроблено для одного-єдиного туриста з Японії – 26-річного інструктора з боксу Джессі Катаяма.

Як повідомляє CNN, молодий чоловік чекав цієї можливості сім місяців.

Катаяма прилетів в Перу в березні, зупинився в місті Агуас-Кальєнтес, що недалеко від комплексу Мачу-Пікчу, і купив вхідний квиток для відвідування пам’ятника спадщини ЮНЕСКО на 16 березня. Однак незабаром він дізнався, що влада закрила пам’ятку через пандемію Covid-19. З цієї ж причини турист застряг в Перу, оскільки не зміг повернутися в Японію через закриті кордони.

Молода людина зняв невелику кімнату в Агуас-Кальєнтес, де в результаті провів сім місяців. За цей час японець завів друзів, відвідав інші доступні пам’ятки поблизу і провів кілька уроків з боксу для місцевих дітей.

У якийсь момент у Катаяма стало туго з грошима, і він вже майже змирився з тим, що повернеться додому, так і не побачивши Мачу-Пікчу. Однак вирішив в останній раз спробувати удачу і звернутися за дозволом оглянути місто інків в туристичну компанію. В результаті Катаяма видали спеціальний дозвіл на відвідування древнього міста. Разом з ним на екскурсії були тільки директор археологічного комплексу і два фотографа.

С туристом пустили только двух фотографов

Так японець став першим і поки єдиним туристом, який відвідав Мачу-Пікчу за останні сім місяців.

Джерело: