Заколот в Сіетлі. Затримано 49 активістів BLM, поранені 59 поліцейських

Цими вихідними найгарячішою точкою США стало місто Сіетл (штат Вашингтон). Тут в ході масштабних акцій протесту руху BLM, були затримані 49 осіб. У масових заворушеннях постраждали 59 поліцейських. Влада міста назвали те, що відбувається в Сіетлі бунтом і заколотом.

У прес-службі міської поліції уточнили, що один з потерпілих співробітників правоохоронних органів госпіталізований, інші отримали опіки, удари і інші травми. Протестуючі кидали в бік поліцейських каміння, петарди, пляшки, били вітрини, підпалили споруджуваний будинок ізолятора. Про кількість постраждалих серед учасників протестів Black Lives Matter не повідомляється.

Нагадаємо, що учасники протесту вийшли на вулиці міста в знак солідарності з учасниками протестів в Портленді. Раніше президент США Дональд Трамп розкритикував дії місцевої влади і направив в обидва міста додаткові федеральні сили.

Два тижні тому в Сіетлі поліція ліквідувала «автономну зону», створену учасниками протесту на початку червня в одному з центральних районів міста. Незважаючи на те, що автономна територія в Сіетлі була знищена, аналогічні зони спробували створити протестуючі в Річмонді (штат Віргінія), Філадельфії (штат Пенсільванія) і Нью-Йорку.

Джерело: