Загибель у 33 роки. Як від коронавірусу помер відомий фітнес-блогер із Києва

16 жовтня стало відомо, що в Україні помер відомий блогер Дмитро Стужук – колишній чоловік популярної в Instagram Софії Стужук, який пропагував спорт. Він заразився коронавірусів і лікувався вдома. Перебіг хвороби посилило те, що у нього було слабке серце. До свого 34-річчя він не дожив три тижні.

Зібрали все, що відомо про смерть Дмитра Стужука.

Хто такий Дмитро Стужук
33-річний Дмитро Стужук – фітнес-тренер і популярний блогер. У Instagram у нього один мільйон передплатників. До недавнього часу він був одружений з ще більш популярним блогером 25-річною Софією Стужук, на яку підписано більше п’яти мільйонів акаунтів.

Дмитрий Стужук

Пара познайомилася в спортзалі. У них було троє дітей: син Давид, дочки Лола і Олівія. Сім’я часто публікувала спільні фотографії.

София Стужук

Дмитро і Софія Стужук

Своїх двох дітей Софія Стужук народжувала в київській квартирі – в надувному басейні в присутності доули. Поруч знаходився і її чоловік. Відео вона викладала в сторіз для своїх тоді двох з половиною мільйонів передплатників. Менш, ніж за рік їх стало вдвічі більше.

Популярність Софії Стужук зросла після домашніх пологів

Також Софія Стужук виступає проти вакцинації.

На початку цього року стало відомо, що пара розлучилася. Як повідомила Софія Стужук, їй набридло терпіти обзивательства, зрада і розбирання з чоловіком.

«Шия набрякла в Туреччині». Як протікала хвороба
Про свій діагноз Дмитро Стужук повідомив в Instagram. Про те, як протікає хвороба він повідомляв в Сторіс, а на восьмий день хвороби написав пост.

«Погано мені стало на другий день в Туреччині. Я прокинувся серед ночі від того, що у мене набрякла шия і було важко дихати. При цьому трохи боліла живіт.

На наступний день почав з’являтися кашель, але температури ніякої не було. Особливих симптомів хвороби теж не було, тому я подумав, що це можуть бути наслідки після заняття спортом, зміни клімату і харчування ну і плюс сон під кондиціонером.

Після повернення з Туреччини я відразу ж пішов здавати різні аналізи, робити УЗД і про всяк випадок вирішив пройти тест на Covid. Він виявився позитивним »- написав блогер.

За його словами, на наступний день він поїхав робити КТ. Йому призначили лікування і стали наполягати на госпіталізації, але він відмовився і повернувся додому.

«Це окрема історія, тому що зараз там йдуть ремонтні роботи, лікарня повністю набита людьми, деякі з них живуть в коридорі. Харчування ніякого немає, паперу немає, столових приладів теж немає! Мене ніхто про це не попереджав.

Мені призначили курс лікування і сказали, що потрібно його продовжувати. Далі кисневий апарат для дихання, так як у мене низький рівень кисню (хоча я вважаю, критичним він вважається після 90, у мене ж 94-96 це цілком дозволено для лікування вдома, лікар в приймальні мені сказав те ж саме).

З огляду на всі ці фактори, я приймаю рішення, що мені буде зручніше і комфортніше перебувати на дистанційній опіки у себе вдома, де у мене є всі умови для нормального лікування. Зрештою я завжди можу звернутися в потрібні служби. Та й вдома, так би мовити, і стіни лікують. Мій стан стабільний »- написав у своєму останньому пості блогер.

Блогер Дмитрий Стужук

Останнє фото в Instagram

Вночі 15 жовтня Дмитру стало погано і його терміново відвезли в реанімацію. Він пережив клінічну смерть. А 16 жовтня помер.

Як повідомила Софія Стужук, у нього було слабке серце.

«Коронавірус не є небезпечним для абсолютно здорових людей, але у Діми були проблеми з серцем, ось і ускладнення сталося. Його серце не справляється », – розповіла вона в інстаграм-Сторіс.

Що пишуть в соцмережах
«Можна сказати, що Стужука погубило халатне ставлення до свого життя і слава. Слава штовхала приндитися, безпечність – робити божевільні кроки. І по факту не допомогли ні сотні тисяч передплатників у нього і ще більше у його колишньої дружини Софії Стужук (5,1 млн передплатників). Троє дітей залишилися без батька. Мати без сина. Похмура картина зіткнення медійності з реальністю. Ставтеся до ковіду серйозно. Будьте розсудливі. Бережіть себе і близьких »- написав блогер Юрій Романенко.

Джерело: