Загарбникові банку в київському бізнес-центрі «Леонардо» повідомили про підозру

Загарбникові відділення банку в київському бізнес-центрі «Леонардо» Сухроб Карімову повідомили про підозру. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Про це в Facebook повідомила прес-служба прокуратури Києва.

«Під процесуальним керівництвом прокуратури міста Києва громадянину Узбекистану, який погрожував вибухом в приміщенні банку в центрі Києва, повідомили про підозру у вчиненні терористичного акту, тобто загрозу вибуху, який створює небезпеку для життя людей з метою порушення громадської безпеки та привернення уваги громадськості до певних його поглядам (ч. 1 ст. 258 КК України) », – сказано в повідомленні.

Клопотання про взяття чоловіки під варту направлено на розгляд до Печерського районного суду столиці. Зараз слідство встановлює мотиви скоєння злочину.

Киевскому захватчику банка сообщили о подозрении. Скриншот Фейсбук-страницы Прокуратуры Киева

Нагадаємо, 3 серпня в київському бізнес-центрі «Леонардо» чоловік захопив відділення банку. Він зайшов до приміщення і сказав, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба. При цьому в банку залишилася тільки начальниця відділення, іншим співробітникам вдалося вийти.

Джерело: