За місяць показник захворюваності на COVID в Україні зріс утричі

Станом на 29 липня показник захворюваності на COVID-19 в Україні складає 161,4 на 100 тисяч населення, а показник летальності – 2,4%.

ДжерелоЦентр громадського здоров’я при МОЗ України

Деталі: Станом на 3 червня, за даними ЦГЗ, в Україні показник захворюваності на COVID-19 складав 59,3 на 100 тисяч населення, а показник летальності – 3%. Показник летальності 8 квітня був на рівні 3,1%, а 30 квітня становив 2,5%.

25 червня показник активних хворих складав близько 50 випадків на 100 тисяч громадян, а вже 1 липня – 60 на 100 тисяч населення, говорили у Міністерстві охорони здоров’я.

Показник летальності 26 червня складав 2,6%.

З початку пандемії в Україні коронавірусом заразилися 67,6 тисяч осіб, померли від коронавірусної хвороби 1 650 людей.

Пам’ятка: Центр громадського здоров’я закликає дотримуватися рекомендацій МОЗу:

— Під час походів у магазини або в інших публічних місцях, зокрема у медичних закладах, триматися на відстані не менше 1 метра від інших і, за можливості, не торкатися руками очей, рота, носа.

— Перед доторком до кошиків або візочків у магазинах обробляти їх дезінфектором із вмістом спирту не менше 60%. Після повернення з магазину і розбору покупок ретельно мити руки теплою водою з милом протягом 20–40 секунд.

— Придбані овочі та фрукти мити, попередньо вимивши руки.

— Регулярно і ретельно обробляти руки дезінфектором із вмістом спирту не менше 60% або мити їх теплою водою з милом 20–40 секунд.

— Уникати місць великого скупчення людей.

— Під час кашлю або чхання прикривати рот і ніс згином ліктя або серветкою (використану серветку викидати й мити руки після цього).

— При підвищенні температури, кашлю й ускладненому диханні, дзвонити до сімейного лікаря.

 

Джерело: