«За межею здорового глузду». Степанов обурився відзначенням Дня Одеси і спрогнозував спалах Covid в місті

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, до цього заявив, що вакцини від грипу в Україні не буде до жовтня, обурений масовими заходами на святкуванні Дня Одеси 2 вересня, і прогнозує спалах коронавируса в регіоні. Про це Степанов заявив на щоденному брифінгу МОЗ у четвер, 3 вересня.

За оцінкою глави поліції Одеської області Дмитра Головіна, всі заходи в День Одеси відвідало близько 100 тисяч чоловік. На концерт на Потьомкінських сходах за оцінками місцевих ЗМІ зібралося більше десяти тисяч чоловік.

Стурбований ситуацією міністр охорони здоров’я звернувся до міської влади Одеси:

«Вчора ввечері в мережу розмістили фото святкування дня міста в Одесі. Мені здається, те, що ми побачили, за гранню здорового глузду. У мене питання до міської влади. Я розумію, що ви все перебувати зараз у виборах ви все живете зараз якимось виборчими процесами. Ну ви-то точно знаєте, в якому стані зараз знаходиться епідситуація в місті Одеса, ви ж точно знаєте, яка заповнюваність ліжок хворими Covid-19, ви ж точно знаєте, скільки людей, яка вмирає кожен день від цієї хвороби, ви точно знаєте , що проведення таких заходів несе небезпеку здоров’ю та життю громадян ».

Джерело: