З’явилося відео загибелі 5-річного хлопчика під колесами молоковоза

П’ятирічний хлопчик потрапив під колеса молоковоза в спробі перелізти через паркан. Неуважні батьки мало не влаштували самосуд над молодою водієм. Про це повідомляє ТСН.

У Житомирі п’ятирічний хлопчик потрапив під заднє колесо молоковоза, який проїжджав по вузькій вуличці. Діти гралися і намагалися заглянути за забір, де як раз ремонтували легкомоторний літак. Після невдалої спроби залізти на паркан дитина повернувся спиною до дороги і, закрутивши, потрапив під заднє колесо габаритної машини.

«Коли він (вантажний автомобіль – Ред.) Наближався до них, загиблий хлопчик був взагалі до нього спиною. Коли порівнявся з ним, дитина розвернувся і, граючи, просто впав під заднє колесо », – заявила прес-секретар поліції Житомирській області Алла Ващенко.

Після констатації смерті викликаними на місце лікарями мати дитини ледь не побила водія, так що поліції довелося ховати його в службовій машині. Як виявилося, за кермом знаходився 23-річний хлопець, який якраз повертався з роботи. Колега водія Володимир вважає, що в загибелі дитини винні самі батьки, які не догледіли за хлопчиком, коли той грав на дорозі. Крім того, з’явилася інформація, що вбита горем мати намагалася перекласти відповідальність за смерть сина на племінника, з яким той грав, і рівнозначно помститися його сім’ї.

«Не збив ж передом, а він під заднє колесо потрапив. І чому він поліз на той паркан, теж не зрозуміло », – додав він.

У свою чергу, сусіди стверджують, що провулок призначений тільки для легкових автомобілів, а вантажівки часто скорочують шлях до промзони.

Поліція перевірила наявність алкоголю в крові водія і дала негативний результат, зараз ступінь його вини встановлює слідство. Після ДТП вантажні автомобілі перестали заїжджати на провулок, проте місцеві жителі впевнені, що це не надовго і вимагають у місцевої влади встановити обмежувачі.

Джерело: