З’явилися ім’я, фото і біографія загарбника автобуса в Луцьку

Терорист, який захопив заручників в Луцьку, подзвонив в поліцію о 09:25 і представився ім’ям Максим Плохой.

Про це повідомив заступник глави МВС Антон Геращенко на своїй сторінці в Facebook.

Як він зазначив, у інтернеті за його авторством є книга «Філософія Злочинця», яка описує перебування автора в місцях позбавлення волі та його погляди на життя.

Ось типовий уривок з цієї книги:

«Мене 15 років виправляють, але я не виправився, а скоріше навпаки – я ще більше став тим, ким я є. Чому? Тому, що я справляюся з самим собою і тому не виправляюся іншими. Тому, що я не продаю себе страхом. Мене можна вбити, але це не виправить. Я – це завжди Я, бо – Я можу. Я можу, тому що є лише одне, чого я не можу – же не бути Злочинцем. Я можу, тому що вирішую все сам і живу по-своєму. Я можу, тому що я Один. І я не боюся. Злочинець – це глибина і не може не бути їм той, у кого вона є. Особа Бога – в дзеркалі … ».

За словами Геращенко, в автобусі знаходиться близько 20 осіб. Злочинець заявив про те що він озброєний і автобус замінований.

«Правоохоронці роблять все необхідне для того щоб ця кризова ситуація завершилася звільненням заручників. Пріоритетом є діалог з особою захопили заручників », – написа заступник міністра.

Пост Геращенко в Facebook

«Країна» знайшла Твіттер-аккаунт ймовірного терориста. У ньому він дійсно називає себе як «Максим Поганий» і заявляє, що він автор книги «Філософія злочинця». Його аккаунт створений зовсім недавно – в липні.

Ось фото передбачуваного терориста:

Однак більш активно Максим Поганий наповнював свій Вконтакте. Його захоплення, судячи з підбору вподобаних відео – це Михайло Ходорковський, фільм Юрія Дудя «Батьківщина нашого страху» про Колимі, а також відеолекції про філософію.

У стрічці у Максима – «цитати великих людей», вірші і ніяких записів від себе і про себе. У друзях – багато росіян з Москви і Петербурга.

Нагадаємо, на Театральному майдані Луцька, перед драмтеатром, знаходиться автобус зі слідами від куль вікнами на лобовому склі. Очевидці кажуть, що чули багато пострілів. На місці працюють кілька екіпажів поліції і вибухотехніки.

Раніше з’явилося нове відео з Луцька, де захопили заручників в автобусі. На ньому чути стрілянину з автомата.

Джерело: