З понеділка українська поліція переходить на посилений режим роботи

З 12 жовтня по 1 листопада поліція буде працювати в посиленому режимі в зв’язку з прийдешніми місцевими виборами в Україні. Всього до підтримання порядку на цей період будуть залучені понад 75 тисяч поліцейських.

Про це в середу, 7 жовтня, розповів глава Нацполіціі Ігор Клименко, передає прес-служба відомства.

«Основним завданням поліції під час виборчого процесу є простежити за тим, щоб вибори пройшли в рамках законності. Ми налагодили координацію з усіма керівниками правоохоронних органів в регіонах, щоб забезпечити безпеку як під час виборчої кампанії, так і самих виборів. З 12 жовтня по 1 листопада весь особовий склад поліції буде працювати в посиленому варіанті службової діяльності », – сказав Клименко.

Він зазначив, що кількість адміністративних протоколів (683) і відкритих кримінальних справ (219) за місяць виборчої кампанії вже в 12 і 18 разів відповідно перевищує аналогічні показники, зафіксовані під час парламентських виборів в 2019 році.

Всього, в рамках охорони порядку перед виборами і в постелекторального період планується залучити понад 75 тисяч поліцейських, з яких на охорону бюлетенів будуть спрямовані 47 тисяч правоохоронців.

«Щодоби для забезпечення правопорядку на вулицях населених пунктів та на автодорогах держави буде залучатися більше 10 тисяч поліцейських, це 2,7 тис. Патрулів. З метою своєчасного і якісного документування правопорушень, пов’язаних з виборчим процесом, і інших повідомлень громадян, заплановано чергування 1200 посилених слідчо-оперативних груп », – розповів заступник голови Нацполіціі Олександр Фацевич.

С понедельника полиция переходит на усиленный режим работы в преддверии местных выборов. Скриншот: Нацполиция в Фейсбук

 

Джерело: