Європу вже сьогодні накриє 42-градусна спека

До розгулу пандемії коронавируса на континенті додалася ще одна біда. Західну Європу очікує аномально висока температура. Першою від небувалої спеки постраждає Франція.

Метеорологічні служби країни очікують піку спеки вже сьогодні, 7 серпня. У 40 департаментах оголошено підвищений рівень небезпеки. Температура повітря в деяких районах на заході Франції, як очікується, підніметься до 42 градусів за Цельсієм. У Парижі і столичному регіоні повітря прогріється до 35 градусів за Цельсієм.

Про це передає «Інтерфакс-Україна» з посиланням на місцеві ЗМІ.

В Англії теж сьогодні чекають найспекотніший день цього року. Метеорологи не виключають, що може бути побитий рекорд за всю історію спостережень в 38,7 градуса за Цельсієм, встановлений в липні минулого року.

В уїк-енд спека обрушиться на Бельгію, де в неділю температура в ряді частин країни підніметься на 14 градусів вище середнього показника для серпня.

У Нідерландах, зокрема в Амстердамі, на вихідних очікують до 32 градусів за Цельсієм.

Тим часом, європейські країни продовжують боротися з пандемією коронавирусной інфекції. В останні кілька днів в деяких з них були зареєстровані рекордно високі показники нових випадків захворювання Covid-19 з початку зняття обмежень. При цьому через спеку багато громадян менше звертають увагу на заходи соціального дистанціювання. Зокрема, ця проблема виникає на пляжах.

В цілому в Європі за час пандемії виявлено 2,9 млн випадків зараження коронавірусів. Понад 205 000 хворих померли.

Джерело: