Європа страждає від неймовірної спеки. Люди відмовляються від масок і дистанції

Крім наростаючої другої хвилі коронавірусу, деякі країни Європи зіткнулися з аномальною 40-градусною спекою, яка заважає носити маски в місцях скупчення людей.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

Подібна ситуація спостерігається в декількох південних містах Італії, Франції, Бельгії, Нідерландів, Британії та Німеччини. Місцева влада в майже кожній з названих країні оголосили про підвищену небезпеку через спеку.

Так, у Франції підвищений рівень пожежної небезпеки – вже кілька днів на західному узбережжі вирує вогонь, який зруйнував десятки будинків і змусив евакуюватися близько сотні чоловік. У Бельгії ж комуна Юккле зафіксувала найжаркішу з 1833 року погоду.

Жителі Нідерландів все рідше дотримуються безпечної дистанції, так як багато жителів країни зараз перебувають на пляжах Північного моря. У зв’язку з цим місцева влада просить не забувати про ризик зараження коронавірусом.

Британці також пережили один з найспекотніших днів у цьому році. Температура в районі аеропорту Хітроу піднімалася до 37,8 градусів за Цельсієм. Потяги з Лондона в сторону Брайтона, розташованого на південному узбережжі Англії, в п’ятницю були переповнені.

У Німеччині температура виявилося найгарячішою в цьому році. Метеорологи прогнозують спад температури з суботи.

Джерело: