Єфремов назвав себе засудженим до страти і озвучив своє останнє прохання

Артист Михайло Єфремов, фігурант справи про смертельне ДТП, порівняв себе зі смертником і звернувся до суду з останнім проханням. Він наполягає на біологічному дослідженні подушки безпеки на пасажирському сидінні свого джипа, на якому він потрапив в аварію 8 червня. Така експертиза може підтвердити версію актора, що він в момент зіткнення авто знаходився на пасажирському сидінні. Про це повідомляє агентство «Москва» в своєму телеграм-каналі.

«Крім сп’яніння я ще явно був не в собі і вдарився. За старих часів суд виконував останнє бажання засудженого до страти. Мене до страти засудили ще 9 червня по всім федеральним телеканалам. Я вас прошу, це останнє моє бажання, зробіть біологічну експертизу », – заявив в суді Єфремов.

Відомо, що суд на засіданні 31 серпня відмовив захисту підсудного в проведенні ряду експертиз та медичному обстеженні «для відновлення пам’яті».

фото Ефремова и скриншот сообщения

Єфремов на своєму джипі потрапив в смертельну аварію ввечері 8 червня, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Його авто вилетіло на зустрічну і зіткнувся з фургоном, водій якого, Сергій Захаров, помер в лікарні. Єфремов заявив, що не пам’ятає, що сталося.

Нагадаємо, 21 серпня Михайло Єфремов заявив про бажання змінити адвоката. В результаті з’ясувалося, що він переуклав договір з захищав Ельманом Пашаєвим.

Джерело: