Ярославський став новим власником банку «Кредит Дніпро» Пінчука

3 серпня між компанією «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка виступає єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро, і Олександром Ярославським, власником групи DCH, укладено угоду про відчуження 100% акцій в статутному капіталі банку.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Внаслідок укладення зазначеної угоди Олександр Ярославський стає кінцевим бенефіціарним власником фінустанови.

Наглядова рада Банку Кредит Дніпро прийняв рішення про припинення повноважень і звільнення з посади голови Правління банку Олени Малинської з дати укладення угоди по відчуженню 100% акцій в статутному капіталі фінустанови.

Новий акціонер призначив на посаду голови Правління Банку Кредит Дніпро з 04 ​​серпня 2020 року Сергія Панова, кандидатура якого узгоджена НБУ.

У зв’язку зі зміною власника припиняються повноваження чинного складу Наглядової ради фінустанови. Нові члени Наглядової ради вступлять у свої повноваження відразу після узгодження їх кандидатур НБУ.

Нагадаємо:

Напередодні Національний банк погодив бізнесменові Олександру Ярославському пряме придбання істотної участі в розмірі 100% статутного капіталу «Банк Кредит Дніпро», що належить Віктору Пінчуку.

Банк «Кредит Дніпро» заснований в 1993 році.

Його єдиним акціонером є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Згідно з даними Нацбанку, на 1 квітня 2019 року за розміром загальних активів (12,48 млрд грн) банк займав 19 місце серед 77 діючих.

Джерело: