Ввела моду на яскраві маски і зачарувала Зе. Найоригінальніші образи президента Словаччини Зузани Чапутової

Сьогодні, 24 вересня, в рамках офіційного візиту до Словаччини Президент України Володимир Зеленський зустрівся з главою країни Зузанна Чапутової.

Зузана Чапутова – п’ятий президент Словаччини і перша жінка, обрана на цю посаду. У 2019 після затвердження на посаду ЗМІ звернули окрему увагу на красу і сучасний стиль 47-річного політика.

«Країна» публікує найяскравіші образи Зузани Чапутовой.

Зеленського Чапутова зустрічала в елегантній сукні кольору червоний корал, який зливався з килимовою доріжкою. Наряд обтягав фігуру президента – видно, що вона в гарній фізичній формі. Взула Чапутова елегантні світло-коричневі туфлі на шпильці.

Зузана Чапутова и Владимир Зеленский

Зузана Чапутова і Володимир Зеленський. Кадр з відео

Краса Чапутовой, мабуть, настільки зачарувала Зеленського, що він приїхав до неї з букетом квітів. В Європі це менш прийнято, оскільки підкреслює гендер політика. До речі, найвідоміший порушник протоколу по цій частині – Володимир Путін, який дуже любить дарувати квіти жінкам-колегам.

Чапутова вже була в Україні у вересні 2019 року. На зустріч з Зеленський вона тоді прибула в бірюзовому платті з плетінням і скромним вирізом.

Чапутова и Зеленский

Саме президент Словаччини моду на носіння медичних масок під час пандемії коронавируса. Їх президент підбирає під свій наряд так, щоб вони були гарним доповненням і робили її ще більш стильною.

Зузана Чапутова маски

Зузана Чапутова маска

Зузана Чапутова в маске

Крім знімків з офіційних заходів Чапутова публікує в своєму Інстаграме фото з тваринами і квітами, як це роблять багато інших дівчат, які не очолюють держави.

Чапутова с собакой

Чапутова с цветами

Зузана Чапутова була одружена до 2018 року, зараз в розлученні. Виховує двох дочок. Фото з ними вона також розміщувала в Інстаграме. В описі до фото президент розповідає, що рік був складний у тому числі в особистому плані (через розставання з чоловіком), а дівчатка в цей період стали її головною опорою.

президент Словакии

Хто став ініціатором розлучення – не вказується. Зате відомо, що зараз Чапутова складається у відносинах з музикантом і фотографом Петером Кінцевим. Його ім’я Чапутова змушена була оприлюднити в розпал президентської виборчої кампанії.

У пості в Facebook Зузана Чупатова зазначила, що як тільки її рейтинги почали рости, особисте життя відразу стала мішенню конкурентів.

«Про мене починають поширюватися різні змови, з ким я живу, чому тримаю в секреті і так далі. Я стикаюся з різними атаками, які показують, що якщо жінка живе без партнера, як ніби вона має меншу цінність. При цьому є багато сильних і незалежних жінок, як і чоловіків. Просто і чесно. Я живу одна з дочками. Мій друг, який до цих пір надає мені велику підтримку, це велика людина Петер Кінцевий », – написала Чапутова і опублікувала фото з ним.

Зузана Чапутова и Петер Конечный

Президент Словаччини, як і президент України, не мала раніше політичного досвіду. До 2017 року вона була правозахисницею в області навколишнього середовища. Вона стала відомою завдяки виграному справі – не дозволила будувати велику сміттєзвалище.

В Інтернеті є багато фото, на яких нібито Зузана Чапутова в дуже відкритому купальнику, ледь прикриває соски. Насправді на тих знімках зображена не вона, а актриси або президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович (на фото нижче).

президент Хорватии в купальнике

Джерело: