«Всі вже втомилися»: Зеленський закликав не затягувати карантин довше, ніж ще на місяць

Українці втомилися від карантину, тому його не варто поспішати продовжувати більш, ніж на місяць. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час селекторної наради за участю представників уряду і правоохоронних органів, повідомляється на сайті глави держави.

«Не треба поспішати з продовженням карантину надовго, треба діяти по розвитку ситуації. Всі вже втомилися від цього карантину. Потрібні чіткі рамки, як ми його продовжимо, щоб у людей були можливості для життя в безпеці, щоб міг функціонувати бізнес, щоб економіка не стояла на паузі. Тому спочатку продовжуємо на місяць, але не більше », – заявив Зеленський.

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, вже розроблена постанова із змінами, яке стосується існування карантину в Україні в цілому.

Згідно з документом, регіони будуть розділені на чотири зони – «зелену», «жовту», «помаранчеву» і «червону», де будуть діяти чіткі критерії щодо обмежень. Обмежувальні заходи будуть вводити в залежності від ситуації, що виникає в тому чи іншому населеному пункті області.

Джерело: