«Всі навколо працюють, а у нас повна ж @ па». Оля Полякова кличе у четвер всіх артистів на мітинг у Кабміну

Популярна поп-співачка Оля Полякова закликає представників музичної індустрії вийти на мітинг проти коронавірусних обмежень в організації концертів. Акція за участю українських зірок запланована на четвер, 3 вересня, біля будівлі Кабінету міністрів України в Києві.

У своєму відеозверненні співачка емоційно розповіла, як непросто живеться артистам шоу-бізнесу через постійну скасування концертів.

«Я Оля Полякова і я звертаюся до всієї музичної індустрії, до всіх артистам. Я, як і ви, вже кілька місяців перебуваю в якомусь стані прихованої депресії, в зв’язку з тим, що в нашому бізнесі глибокий простий. Немає роботи, немає чим платити колективу і є ще загальне очікування, що ось-ось все скоро налагодиться », – сказала Полякова.

Вона нагадала, що в Україні відкрилися метро, ​​торгові центри, кінотеатри, а артисти все ще чекають схвалення для своєї діяльності від уряду.

Крім того, поп-зірка додала, що за ту невелику кількість концертів, які були цього літа їх організатори «влетіли на гроші» через скасування заходів.

Також співачка обурилася, що її осінні концерти відмінилися і додала, що більше мовчати не намеренна. За її словами, концерти «за правилами безпеки – це муки для артистів і глядача». «Чим в метро або торговому центрі безпечніше, ніж на концерті, там де сидять через ряд, через сидіння і в масках?» – сказала вона.

В результаті співачка закликала всіх представників музичної індустрії від співаків в ресторанах і кавер-груп до популярних зірок українського шоу-бізнесу прийти завтра до будівлі уряду.

«Завтра з 11 до 13 я і мої колеги біля входу в Кабінет Міністрів, щоб підписати звернення до президента України і прем’єр-міністру. Вимоги прості: навести порядок в питаннях організації концертів без порушень, дискримінації прав виконавців і організаторів … .создать робочу антикризову групу з числа наших колег », – підсумувала вона.

Джерело: